Tellimine

1. Kauba hind

1.1. Delta Spordiklubi koduleheküljel müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes kohale toimetamise kuluta (v.a. kampaaniate raames). Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

1.2. Delta Spordiklubi jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

1.3. Täpsem informatsioon kohaletoimetamisviiside ja -hindade kohta on toodud punkti „Kohaletoimetamine" all.

2. Ostmine

2.1. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel on link "Lisa ostukorvi" või "osta kohe".

2.2. Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused.

2.3. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

2.4. Lehel „Ostukorv" saab soovi korral veel muuta ostukorvi sisu. Pärast tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist.

3. Maksmine

3.1. E-poes saab maksta valitud kauba eest Deebet või krediitkaardiga, sisestades kaardinumbri. Kaart peab võimaldama veebimakseid. Samuti saab maksta ülekandega, makstes e-posti tulnud tellimuse Delta Spordiklubi MTÜ arveldusarvele.

3.2. E-poes teostatud ostud vaadatakse läbi ajavahemikus 9.00-18.00.