Saatmine ja tagastamine

Saatmine

Kõik e-poest ostetud kaubad jõuavad Ostja poolt valitud postiautomaati või tellitud aadressile 4 kuni 9 tööpäeva jooksul (Eesti Vabariigi piires). 

Ostmine ja maksmine

1. Kauba hind

1.1. Delta Spordiklubi koduleheküljel müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes kohale toimetamise kuluta (v.a. kampaaniate raames). Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

1.2. Delta Spordiklubi jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

1.3. Täpsem informatsioon kohaletoimetamisviiside ja -hindade kohta on toodud punkti „Kohaletoimetamine" all.

2. Ostmine

2.1. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel on link "Lisa ostukorvi" või "osta kohe".

2.2. Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused.

2.3. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

2.4. Lehel „Ostukorv" saab soovi korral veel muuta ostukorvi sisu. Pärast tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist.

3. Maksmine

3.1. E-poes saab maksta valitud kauba eest Deebet- või krediitkaardiga. Kaart peab võimaldama maksist veebikeskkonnas. Samuti on võimalik tasuda ülekandega e-posti tulnud tellimuse alusel.

3.2. E-poes teostatud ostud vaadatakse läbi ajavahemikus 9.00-18.00.

Kauba tagastamine

Tagastus/Vahetus: Kui te pole mingil põhjusel tootega rahul, siis saatke e-post aadressile info@deltabasket.ee Vastame teile 2 tööpäeva jooksul.

1.1. Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi 30 päeva jooksul (v.a. kauba tagasisaatmise transpordikulu).

1.2. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

1.3. Originaalpakendi avamine tuleb teha ettevaatlikult, seda kahjustamata. Ainult juhul, kui pakendit ei saa lõhkumata/rikkumata avada, ei vastuta Ostja rikutud pakendi eest. Kui Ostja on rikkunud pakendi hooletuse tõttu ehk tootepakendit oli võimalik avada seda kahjustamata, on müüjal õigus nõuda tekitatud kahju hüvitamist.

1.4. Juhul, kui klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup või kaup ei jõua kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, peab klient kohe ühendust võtma müüja esindajaga kirjutades e-posti aadressil info@deltabasket.ee.

1.5. Müüja vastutab kliendi poolt ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise või kadumise risk üle kliendile.

1.6. Tagasimaksmise aeg hakkab kehtima hetkest, kui olete mittesobiva kauba tagastanud müüjale, kes on selle kätte saanud ning üle kontrollinud.

1.7 Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil info@deltabasket.ee ning e-kirjas peab sisalduma järgmine info:

  • ostja nimi,

  • tagastatav kaup,

  • tellimuse number,

  • tagastamise põhjus ning arveldusarve,

  • kuhu raha tagasi kanda.